Udane X Grizlly Judo Cup w Gdańsku

Na rozegranych tydzień temu zawodach Judo w Gdańsku, które zgromadziły ok. 500 zawodników z Pomorza, bardzo dobrze poradzili sobie zawodnicy UKS Team Dragon Wejherowo zdobywając 4 medale.

Na zdjęciu medaliści Team Dragon. Złoto zdobył Aleksander Kwidzinski, srebrny medal wywalczył Piotr Laskowski i Mateusz Fudalej, a brąz zawisł na judodze Szymona Roksza. Gratulujemy!

Źródło: Urząd Miejski w Wejherowie

Previous Tytani otrzymali dodatkowe wsparcie na promocję miasta
Next Darmowe zajęcia Nordic Walking w ramach Wejherowskiej Karty Mieszkańca

Może to Ci się spodoba

Wejherowo Biega po raz ósmy

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy w najbliższą sobotę, 28 maja do wejherowskiego amfiteatru i Parku Miejskiego im. A. Majkowskiego na Festyn Rekreacyjny „WEJHEROWO BIEGA”. – Po dwuletniej przerwie zapraszamy do wspólnego biegania w ramach festynu „Wejherowo Biega”, jest to wielkie

Tytani otrzymali dodatkowe wsparcie na promocję miasta

Wejherowscy Tytani po bardzo wyrównanym i emocjonującym spotkaniu musieli uznać wyższość wicelidera I ligi – zespołu USAR Kwidzyn, któremu ulegli na swoim boisku 26:27 (12:13). Tytani nadal utrzymują wysokie 4. miejsce z dorobkiem 15 punktów.

Zenon Laskowik gra w tenisa w Wejherowie

Już po raz trzeci na wejherowskich kortach tenisowych odbył się deblowy turniej tenisowy, którego organizatorem był znany artysta kabaretowy- Zenon Laskowik. Poprzednie turnieje  odbywały się pod hasłem „Lato z tenisem”, a w tym roku główny organizator

Rowerowy Maj w Wejherowie trwa

Ponad tysiąc aktywnych uczniów ze 197 klas wejherowskich szkół podstawowych bierze udział w akcji „Rowerowy Maj”. Od początku miesiąca uczniowie wykonali prawie 12,5 tysiąca przejazdów. Na prowadzenie wysuwa się wejherowska „ósemka”!   Tegoroczna pierwsza

Paulina Stenka Akademicką Mistrzynią Polski w kickboxingu

Paulina Stenka, podopieczna trenera Rafała Karcza, wywalczyła dwukrotnie złoty medal podczas odbywających się w Warszawie Mistrzostw Polski w kickboxingu w formułach pointfighting i light contact. Paulina wygrała wszystkie walki przed czasem przez przewagę techniczną i pewnie

Porażki Tytanów i Gryfa na wyjazdach

Na tarczy powróciły drużyny Tytanów i Gryfa Wejherowo z meczów wyjazdowych. Tytani przegrali z Sokołem Kościerzyna 29:28, a Gryf uległ Jaguarowi Gdańsk 5:4. Po bardzo wyrównanym spotkaniu w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej grupy A wejherowscy Tytani po bardzo